Myślisz o zmianie uczelni? Wybierz Uniwersytet WSB Merito

Studiujesz, ale nie jest to do końca to, czego się spodziewałeś?(-łaś) Rozważasz zmianę uczelni? A może kierunek studiów, który pierwotnie wybrałeś, nie był strzałem w dziesiątkę? Spróbuj jeszcze raz i zostań studentem(-tką) Uniwersytetu WSB Merito!

 

Obecne studia nie spełniają Twoich oczekiwań? Myślisz o zmianie uczelni? Z nami to możliwe! Niezależnie od tego, jaki kierunek i na jakiej uczelni studiujesz, to oferta dla Ciebie. 

  

Każdego studenta(-tkę) przenoszącego się na Uniwersytet WSB Merito traktujemy indywidualnie. Chcemy, aby ścieżka rozwoju była dostosowana do Twoich potrzeb, dlatego zależy nam, żeby zrozumieć Twoją sytuację.  W ten sposób chcemy poznać Ciebie, Twoje oczekiwania i plany. 

M dziewczyna

Uniwersytet WSB Merito Gdynia należy do największej grupy uniwersytetów w Polsce. Znajdziesz nas w 11 miastach. 

 

Od 30 lat uczymy w taki sposób, aby pokazać, że możliwe jest łączenie studiów z pracą i życiem prywatnym. Dzięki praktycznej wiedzy przekazywanej przez ekspertów oraz otwartości naszych wykładowców i pracowników administracyjnych, studia na Uniwersytetach WSB Merito to nie tylko zdobywanie nowych umiejętności, ale także niezapomniana przygoda życia. 

 

Przez te 30 lat historii zaufało nam już ponad 550 000 studentów! 

 

Zobacz, jakim uniwersytetem jesteśmy

 

90% absolwentów poleca nasze studia 

 

Każdego roku pytamy naszych studentów i absolwentów o ich doświadczenia w ramach Badania Atrybutów Marki (BAM). Chcemy wiedzieć, co sprawia im frajdę na studiach, a co możemy jeszcze ulepszyć. Zbieramy opinie na temat programu nauczania, organizacji zajęć i nawet tego, jak dobrze radzicie sobie po ukończeniu studiów. To te opinie są kluczowe dla naszej dalszej pracy.

90% absolwentów poleca studia

Rozważasz zmianę uczelni?

Przeniesienie się jest możliwe zarówno na studiach I stopnia, jak i II stopnia. Pamiętaj, że możesz ubiegać się o przyjęcie na wyższy semestr, jeśli masz zaliczony co najmniej pierwszy semestr studiów. Jeśli masz zaliczony co najmniej pierwszy semestr studiów, ale nie posiadasz już praw studenta(-tki) (np. zostałeś(-aś) skreślony(-na) z listy studentów), możesz ubiegać się o wznowienie nauki. 

 

Z myślą o Tobie przygotowaliśmy krótki instruktaż. Sprawdź, jak zrobić to w kilku prostych krokach!

Jak się przenieść – krok po kroku

Złóż dokumenty

Złóż podanie w Biurze Rekrutacji: 

ul. Śląska 35/37 - parter, pokój 1

Tel.: 58 669 77 21

E-mail: rekrut@gdynia.merito.pl
Dokumenty możesz wysłać również pocztą tradycyjną.

Do podania dołącz potwierdzony przez poprzednią uczelnię wykaz ocen i przedmiotów zawierający informacje o zaliczonych przez Ciebie przedmiotach (z podaniem liczby godzin zajęć, form zajęć, form zaliczenia, punktów ECTS) i okresach studiów. Wykaz ocen i przedmiotów w układzie semestralnym musi posiadać oryginalną pieczątkę uczelni, z której planujesz się przenieść wraz z podpisem jej pracownika. Ponadto powinien zawierać informację, ile masz zaliczonych semestrów/lat studiów.


 

Podania przyjmowane są w terminach:

· Rekrutacja letnia: od 6 maja do 10 września

· Rekrutacja zimowa: od 3 stycznia do 10 lutego

Donieś dokumenty rekrutacyjne

Po pozytywnej decyzji Dziekana Biuro Rekrutacji skontaktuje się z Tobą z prośbą o doniesienie kompletu dokumentów rekrutacyjnych. Po otrzymaniu zgody na przeniesienie płacisz za studia zgodnie z obowiązującym dla danego rocznika regulaminem opłat. 

Witaj na Uniwersytecie WSB Merito

Cieszymy się, że nasze grono się powiększa. Teraz czas na chwilę oddechu, by październiku rozpocząć studia. Do zobaczenia!

Poczekaj na decyzję

W tym czasie Dziekan sprawdzi Twój wniosek i podejmie decyzję o przeniesieniu. Przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę, w której określi semestr/rok studiów, na który możesz być przeniesiony, ustali przedmioty, jakie powinieneś uzupełnić i określi termin ich uzupełnienia.

Kontakt

Biuro Rekrutacji

ul. Śląska 35/37 - parter, pokój 1

Tel.: 58 669 77 21

E-mail: rekrut@gdynia.merito.pl