Opis kierunku

Studia w formule hybrydowej
 
Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz dzięki zajęciom realizowanym w formie hybrydowej. Część zajęć będzie odbywać się w formie tradycyjnej w salach wykładowych, a część w formie online na platformie MS Teams. W zajęciach uczestniczysz zgodnie z ustalonym harmonogramem zjazdów.

sposób realizacji studiów: hybrydowy

Jednym z podstawowych fundamentów sprawnie funkcjonującego państwa jest administracja. Zespół organów administracyjnych i obsługujących je urzędów został powołany do praktycznego realizowania zadań państwa. Jeśli wiążesz swoją karierę zawodową z administracją publiczną, podstawą jest dobra znajomość regulacji prawnych, a także umiejętność ich praktycznego zastosowania. To właśnie to będzie Twoim atutem na rynku pracy. 

administracja samorządowa

„Administracja samorządowa” to kierunek studiów, podczas których zdobędziesz specjalistyczną wiedzę z zakresu nauk prawnych, zarządzania oraz społecznych i gospodarczych aspektów funkcjonowania jednostek samorządu lokalnego. Poznasz kulturę organizacyjną JST oraz techniki pozyskiwania informacji. Zajęcia mają charakter konwersatoriów i warsztatów, co pozwoli Ci na rozwijanie i sprawdzanie umiejętności praktycznego zastosowania zdobytej wiedzy. 

automatyzacja platform Apple

Jeśli jesteś zainteresowany studiami podyplomowymi i chcesz dowiedzieć się więcej, zostaw do siebie kontakt!
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

 

Zostaw kontakt

kontakt

Co zyskujesz?

 • Poznasz przepisy prawa z zakresu podstaw ustrojowych funkcjonowania samorządu, z zakresu finansów publicznych, polityki kadrowej i innych aktywności administracji samorządowej.
 • Poznasz metody i techniki pracy w zespole.
 • Praktyczny charakter zajęć przygotuje Cię do profesjonalnego radzenia sobie w trudnych sytuacjach zawodowych związanych z pełnieniem funkcji urzędniczej. 
 • Blok zajęć e-Urzędnik zakończony jest egzaminem pozwalającym na zdobycie certyfikatu EPP e-Urzędnik potwierdzającego umiejętności w zakresie e-administracji i obsługi komputera. 

Dla kogo?

 • Studia te kierowane są do obecnych pracowników administracji samorządowej, jak i do osób, które w przyszłości chcą pracować w jednostkach organizacyjnych administracji. 

Nie czekaj, zapisz się online. Pierwsi korzystają najwięcej!

do 26 czerwca
czesne już od
271 zł
237 zł
miesięcznie

Zapisując się do 26 czerwca, zyskujesz 1200 zł, dzięki: 

 • 800 zł zniżki w czesnym rozliczanej przez cały okres studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego, 

 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej 1400 zł: 

 • 1000 zł zniżki w czesnym rozliczanej przez cały okres studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego, 

 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 237 zł/mies. 

Program studiów

Program studiów podyplomowych dla kierunku administracja samorządowa

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 170
Liczba zjazdów: 10
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Roman Swiątek-Kuehn
dr hab. Robert Gawłowski, prof. UWSB Merito

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji, a także Wydziału Politologii i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Laureat prestiżowego konkursu na najlepsze prace doktorskie z zakresu samorządu terytorialnego czasopisma „Samorząd Terytorialny” Wydawnictwa...

Roman Swiątek-Kuehn

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 2006 roku sekretarz powiatu. Posiada również uprawnienia audytora wewnętrznego w sektorze finansów publicznych oraz audytora systemów zarządzania grupy ISO. Jest absolwentem kilku...

dr Michał Szewczyk

Adiunkt w Katedrze Nauk Społecznych na Wydziale Finansów i Zarządzania Uniwersytetu WSB Merito w Toruniu, radca prawny wpisany na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Toruniu, członek Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Toruniu oraz stały mediator sądowy. W 2011 r. ukończył...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji - studia podyplomowe, studia MBA

Budynek A, pokój nr A001
Budynek A, pokój nr A001
ul. Fordońska 74 85-719 Bydgoszcz
85-719 Bydgoszcz

Godziny otwarcia:
 • pn: 08:00 - 16:00
 • wt: 10:00 - 17:00
 • śr: 08:00 - 16:00
 • cz: 10:00 - 16:00
 • pt: 08:00 - 15:00
Pobierz stronę do PDF