Master of Business Administration – edukacja stworzona dla biznesu

Główną wartością studiów MBA jest możliwość wymiany doświadczeń między uczestnikami a wykładowcami. Nawiązane w ten sposób kontakty biznesowe są motorem do dalszego rozwoju firmy i kariery zawodowej.

 

Studia adresujemy do osób, które świadomie budują swoją karierę, chcą potwierdzić swoje kwalifikacje lub mają w perspektywie awans albo zmianę stanowiska. Co więcej, od 1 stycznia 2017 roku absolwenci studiów MBA (po spełnieniu pozostałych wymogów) mogą zasiadać w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa.

Oferta programowa

Atuty naszych studiów

Programy są współtworzone z Franklin University – merytorycznym partnerem naszych programów MBA jest prestiżowa amerykańska uczelnia. Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra dydaktyczna - zarówno wykładowcy akademiccy, jak i praktycy biznesu z dużym doświadczeniem zawodowym. Studia sprzyjają więc nawiązywaniu kontaktów i wymianie doświadczeń z menedżerami z innych branż.

Jedne z lepszych tego typu studiów w Polsce – program MBA otrzymał klasę obiecującą w ratingu programów MBA SEM Forum 2020.
sp_sesjalato_18
Profesjonalnie opracowane materiały dydaktyczne – uczestnicy otrzymują gotowe materiały, które są dostępne 24/7 na platformie internetowej Extranet.
sp_sesjalato_33
sp_sesjalato_28
Angażująca forma zajęć – warsztaty, studia przypadków, treningi, prace projektowe, symulacje biznesowe.
sp_sesjalato_92
Optymalne terminy i czas zjazdów – średnio raz w miesiącu (sobota i niedziela), 8 godzin dydaktycznych dziennie.

Dowiedz się więcej o promocjach specjalnych

Palec

Zapoznaj się z informacjami na stronie programów MBA