W dzisiejszym dynamicznym świecie, gdzie rozwój osobisty i zawodowy stają się kluczowymi elementami na drodze do sukcesu, idea kształcenia ustawicznego nabiera szczególnego znaczenia. To właśnie ciągłe doskonalenie swoich umiejętności, poszukiwanie nowych ścieżek i otwartość na innowacje pozwalają nam nie tylko nadążać za zmieniającą się rzeczywistością, lecz także kreować własną przyszłość. Czy jesteś gotowy(-a), aby zrobić kolejny krok w swojej karierze?


Jeśli tak, to czuj się zaproszony(-a) na cykl bezpłatnych warsztatów rozwojowych w formule online pt. "Apetyt na karierę", który odbędzie się w dniach 17-24 czerwca br. To wyjątkowa okazja do poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności, a także do inspirujących spotkań z ekspertami w różnych dziedzinach.


Aby wziąć udział w spotkaniu, kliknij poniższy przycisk i zapisz się, wypełniając formularz.

 

Zapisuję się

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Jeśli nie możesz być z nami na żywo, obejrzysz nagranie ze spotkania w dogodnym dla siebie czasie.


Program:

 

17 czerwca (poniedziałek) | 17:00-18:00 | spotkanie w formule online, na żywo
Wszystko zaczyna się w głowie: Sport a siła mentalna - o nierozłącznym duecie w drodze na szczyt | Maciej Bartoszek

Czy zastanawiałeś(-aś) się kiedyś, co sprawia, że sportowcy osiągają szczyt swoich możliwości? Jak radzą sobie z presją i przeciwnościami losu? Jak istotne jest przy tym wsparcie trenera czy mentora?  Podczas spotkania pt. "Wszystko zaczyna się w głowie: Sport a siła mentalna - o nierozłącznym duecie w drodze na szczyt" poznasz kluczowe kwestie, które mają ogromny wpływ na sukcesy odnoszone zarówno przez indywidualnych zawodników, jak i całe drużyny

 

Bądź z nami online, a dowiesz się, jakie czynniki wpływają na psychikę sportowca oraz jak je neutralizować, by nie stanowiły przeszkody w dążeniu do sukcesu. 

Spotkanie będzie obfitować przede wszystkim w praktyczne wskazówki i inspirujące historie, które pomogą ci zrozumieć, jak ważną rolę w osiąganiu sportowych celów pełni siła mentalna oraz podpowiedzą, w jaki sposób ty – w roli trenera, szkoleniowca, mentora czy psychologa – możesz ułatwić podopiecznym drogę na szczyt

 

Maciej Bartoszek - trener UEFA Pro, trener piłkarski między innymi takich klubów, jak GKS Bełchatów, Korona Kielce, Bruk-Bet Termalica Nieciecza czy Wisła Płock. Twórca i opiekun merytoryczny kierunku studiów podyplomowych psychologia sportu na Uniwersytecie WSB Merito. Prelegent licznych kursokonferencji oraz kursów trenerskich. Uczestnik studiów MBA. Prezes zarządów spółek z zakresu energetyki cieplnej i gospodarki odpadami. 


18 czerwca (wtorek) | 17:00-18:00 | spotkanie w formule online, na żywo
Tajniki sztuki prezentacji | Bartek Jędrzejak

 

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że twoja prezentacja nie przebiegła zgodnie z planem? Czułeś(-aś) się nieswojo, a twój przekaz nie trafiał do odbiorców? 

Już nie musisz się tym martwić! Weź udział w warsztacie pt. „Tajniki sztuki prezentacji”, który stanie się twoim kluczem do sukcesu, szansą na odcięcie od (być może) pasma niepowodzeń w tej dziedzinie, a przede wszystkim niezwykle cenną umiejętnością we współczesnym środowisku biznesowym. 

 

Podczas spotkania z Bartkiem Jędrzejakiem poznasz sekrety mistrzów i dowiesz się: 

 • jak perfekcyjnie przygotować się do prezentacji i wystąpienia, aby żadna nieprzewidziana sytuacja nie wyprowadziła cię z równowagi 
 • jak wykorzystać siłę wizerunku i komunikacji niewerbalnej, aby wzmocnić przekaz i zbudować wiarygodność 
 • jak wystąpić profesjonalnie i pewnie - z gwarancją, że twoja prezentacja przyniesie oczekiwany efekt 
 • jak reagować błyskawicznie na trudne sytuacje, zachowując przy tym zimną krew i kontrolę nad wystąpieniem. 

Pamiętaj! Prezentacje to potężne narzędzie, które może pomóc ci osiągać cele zawodowe, a niekiedy i prywatne. Odkryj ich (a przede wszystkim własny!) potencjał! Już teraz zapisz się na spotkanie i doskonal swój warsztat! 

 

Bartek Jędrzejak - dziennikarz, prowadzący programy w ramach grupy Discovery. Jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych prezenterów pogody. Od lat pasjonuje się sztuką prezentacji. Pasję łączy z ponad 20-letnim doświadczeniem w zawodzie. Wykształcenie zdobywał na Uniwersytecie Zielonogórskim i Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jego doświadczenie to lata pracy i długa dziennikarska wycieczka od Telewizji Polskiej: Wiadomości, Panoramy, Teleexpresu, poprzez duże widowiska telewizyjne, koncerty, program Dzień dobry TVN czy jeden z najpopularniejszych światowych programów telewizyjnych Big Brother, którego polską edycję współprowadził. Laureat Telekamery 2021 w kategorii „Najlepszy prezenter pogody”. Wykładowca w Warszawskiej Szkole Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku. Autor książek: „Męska sprawa” oraz cyklu dla dzieci „Pogoda dla Puchaczy”. 


20 czerwca (czwartek) | 17:00-18:00 | spotkanie w formule online, na żywo
Dylemat lidera - przemoc czy partnerstwo? Czyli jak motywować, by nie demotywować | prof. Andrzej Blikle

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś(-aś) się, jak zbudować zespół pełen zaangażowania, który jednocześnie czerpie satysfakcję z pracy? Czy zdarzało Ci się zauważyć, że tradycyjne metody motywacyjne, takie jak kij i marchewka, nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Jeśli tak, to warsztat “Dylemat lidera – przemoc czy partnerstwo?” jest właśnie dla Ciebie! Podczas warsztatu poznasz tajniki budowania motywacji wewnętrznej. Dowiesz się, w jaki sposób stworzyć środowisko pracy, w którym pracownicy odczuwają prawdziwą satysfakcję i spełnienie. Dowiesz się, jakich zachowań należy unikać, aby nie zniechęcać swojego zespołu do działania. Zrozumiesz, dlaczego kij i marchewka nie działają. Odkryjesz, jak te tradycyjne metody mogą przynosić odwrotny skutek i czym je zastąpić.

 

Program warsztatu:

 • Czym jest motywacja? 

 • Wprowadzenie do podstawowych pojęć i mechanizmów motywacyjnych. 

 • Dylemat lidera — przemoc czy partnerstwo? | Analiza dwóch skrajnych podejść do zarządzania zespołem. 

 • Cztery grupy potrzeb, które powinniśmy móc zaspokajać w pracy | Praktyczne wskazówki, jak rozpoznać i zaspokoić potrzeby pracowników 

 • Model przemocy — kij i marchewka | Dlaczego tradycyjne metody motywacyjne zawodzą i jak ich unikać? 

 • Model partnerstwa — zaufanie i odpowiedzialność | Jak zbudować zespół oparty na wzajemnym zaufaniu i odpowiedzialności? 

 • Dlaczego „systemy motywacyjne” demotywują? | Krytyczne spojrzenie na popularne systemy motywacyjne i ich efektywność 

 • Turkusowe stanowisko pracy | Jakie są korzyści z wprowadzenia turkusowego modelu pracy. 

 • Gry wojenne, które firmy zawsze przegrywają | Jak unikać niepotrzebnych konfliktów i rywalizacji wewnątrz organizacji 

Dołącz do nas, aby stać się liderem, który motywuje, inspiruje i prowadzi swój zespół do sukcesu poprzez partnerstwo, a nie przemoc.  

 

Andrzej Jacek Blikle - profesor i członek Rady Naukowej w Instytucie Podstaw Informatyki PAN, członek Academia Europaea (Europejska Akademia Nauk). Wykładał na uniwersytetach w Polsce, USA, Kanadzie, Danii i Szwecji. W latach 1990-2010 prezes zarządu firmy rodzinnej A.Blikle Sp. z o.o., która w tym okresie rozwinęła się z jednej cukierni do 15 placówek — cukierni, kawiarni, restauracji i sklepów delikatesowych — w Warszawie oraz 8 placówek franczyzowych poza Warszawą. W 2010 roku firma A.Blikle otrzymała „Wyróżnienie Specjalne: A.Blikle — Kwitnąca Marka Rodzinna” przyznane jej przez międzynarodową agencję marketingową Young and Rubicam Consulting w wyniku badania, które przeprowadziła firma BAV Consulting według metodologii BrandAsset™ Valuator. Honorowy prezes stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych, Centrum im. Adama Smith’a, a także ponad 20 innych organizacji. Autor książki „Doktryna jakości”, która w 2015 roku zajęła I miejsce w konkursie Dziennika Gazety Prawnej w kategorii „Najlepszy poradnik ekonomiczny”, a w 2016 roku została uznana przez SGH za „najlepszą pracę z zakresu nauk o przedsiębiorstwie w latach 2014-2015”. Od 2008 roku prowadzi firmę doradczo-szkoleniową Andrzej Blikle Doradca. 


21 czerwca (piątek) | 17:00-18:00 | spotkanie w formule online, na żywo
Nowoczesne trendy w edukacji | Jolanta Serocka

Czy jesteś gotowy(-a) na rewolucję w edukacji? Chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami i innowacjami, które zmieniają oblicze nauczania? Webinarium pt. "Nowoczesne trendy w edukacji" to doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej o przyszłości edukacji i poznać najnowsze rozwiązania, które warto wdrożyć w codziennej pracy z uczniem czy kursantem. 

Dlaczego warto wziąć udział? 

 • Poznasz najnowsze inspiracje edukacyjne, które rewolucjonizują sposób, w jaki się uczymy i jak nauczamy innych. 

 • Zdobędziesz wiedzę z zakresu najnowszych technologii, które wspierają proces uczenia się i ułatwiają zarządzanie nim. 

 • Dowiesz się, jak wykorzystywać AI w codziennej pracy edukatora. 

 • Skorzystasz z wiedzy i doświadczenia eksperta, który podzieli się z Tobą sprawdzonymi strategiami i skutecznymi rozwiązaniami. 

Weź udział w webinarium i stań się częścią nowoczesnej rewolucji edukacyjnej! Dowiedz się, jak kreować przyszłość, w której nauczanie jest bardziej angażujące, efektywne i dostosowane do potrzeb ucznia. Postaw na rozwój Twojego warsztatu pracy. Pozwól się zainspirować!


Ważne: Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymają zaświadczenie o udziale w webinarze.


Jolanta Serocka - opiekunka merytoryczna podyplomowych studiów pedagogicznych nadających kwalifikacje do wykonywania zawodu nauczyciela oraz Akademii Innowatora Edukacji (również: autorka programu) na Uniwersytecie WSB Merito, wykładowczyni akademicka. Innowatorka edukacji z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, trenerka i szkoleniowiec edukacji i biznesu, akredytowany coach ACC ICF (life & career coaching). Autorka kreatywnych projektów rozwojowych, odpowiadających na potrzeby klientów, w tym META: MATURY - cyklu bazującego na mocnych stronach, wspierającego młodych ludzi w zaplanowaniu kariery łączącej pasję z zarabianiem. Rzeczniczka konstruktywnego dialogu międzypokoleniowego, ambasadorka Sztucznej Inteligencji w dydaktyce. Chętnie podejmuje kolejne zawodowe i osobiste wyzwania. Spełnia się jako autorka opowiadań oraz poezji haiku. Uwielbia podróże i jazdę na rowerze, szczególnie po Borach Tucholskich. W życiu stawia na odwagę, autentyczność oraz efektywność w działaniu. 


24 czerwca (poniedziałek) | 17:00-18:00 | spotkanie w formule online, na żywo
Więcej niż praca: Jak znaleźć cel i sens w swojej karierze? | Natalia Zalesińska

Czy zastanawiasz się nad swoim prawdziwym powołaniem? Chcesz żyć z pasją, która naprawdę Cię porusza? Jeśli właśnie przytakujesz, to czuj się zaproszony(-a) na wyjątkowy webinar, który odkryje przed tobą głębszy sens twojej kariery. 

 
Dołącz do nas, aby odkryć, jak twoja osobista wizja, misja i wartości mogą kształtować satysfakcjonującą i znaczącą ścieżkę zawodową. W trakcie spotkania uzyskasz również cenne wskazówki, jak zdefiniować cele zawodowe, które będą harmonijnie współgrać z twoimi życiowymi priorytetami. Przemyśl swoje zawodowe ścieżki i zacznij działać z pasją, która wykracza poza codzienne zadania. To fascynująca podróż ku odkrywaniu, jak wielki wpływ możesz mieć na świat, pozostając w zgodzie ze swoimi wartościami.

 
Bądź z nami 24 czerwca i nie przegap tej wyjątkowej okazji, by zainspirować się do życia i pracy z głębszym znaczeniem! 

 

Natalia Zalesińska - trener biznesu, executive coach ICF PCC, mentor-coach, wykładowca na studiach podyplomowych oraz MBA, globalny partner the Academy of Executive Coaching (AoEC) z siedzibą w Londynie. Oferuje i prowadzi potrójnie akredytowane programy executive coachingu (ICF, EMCC, AC). Magister psychologii (Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu) oraz zarządzania zasobami ludzkimi (Uniwersytet Westminster w Londynie). Kwalifikacje coachingowe zdobyła w szkołach w Wielkiej Brytanii i USA. Posiada certyfikaty mistrza praktyka NLP, coacha generatywnego, integracyjnego, zespołowego, executive coacha na poziomie zaawansowanym, coacha kreatywnego umysłu na poziomie zaawansowanym. Jest również międzynarodowym asesorem kompetencji coachingowych ICF. W latach 2006-2019 pracowała w Londynie jako HR business partner, konsultant HR i executive coach dla globalnych instytucji finansowych, takich jak HSBC, Morgan Stanley, UBS, Westpac, Global Asset Management (GAM). Obecnie prowadzi akredytowane programy coachingowe dla liderów, menedżerów, konsultantów i coachów. Specjalizuje się również w projektowaniu i wdrażaniu spersonalizowanych programów dla kadry zarządzającej. Od wczesnych lat pasjonuje się tematyką dobrej komunikacji, zdrowych relacji, transformacji, kreatywności i rozwoju potencjału.


Dołącz do nas, aby poszerzyć horyzont zawodowy. Pozwól się zainspirować, zaspokoić twój głód wiedzy i poskromić apetyt na karierę!

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy. Wypełnij formularz, klikając poniższy przycisk, aby zarezerwować miejsce. Po przesłaniu zgłoszenia otrzymasz link, który przeniesie cię na stronę z dostępem do transmisji.

 

Zapisuję się

 

A jeśli nie możesz uczestniczyć w spotkaniach na żywo, pamiętaj, że nagrania możesz obejrzeć w dogodnym dla siebie czasie i miejscu.

Nie zwlekaj z zapisem. Do zobaczenia!

Czytaj więcej