Opis kierunku

Studia w formule online (synchronicznie).

 

 Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki zajęciom realizowanym na platformie MS Teams. Z wykładowcami i uczestnikami studiów kontaktujesz się przez internet, w czasie rzeczywistym (synchronicznie). W zajęciach uczestniczysz w weekendy, zgodnie z ustalonym harmonogramem zjazdów.

 

 

online

Świadomi zarządzający zdają sobie dziś już sprawę z tego, że przewagę konkurencyjną uzyskuje się dzięki umiejętnościom i zaangażowaniu zespołu pracowników. Liczy się rozwój wiedzy i strategiczne kompetencje, a warunkiem sukcesu nowoczesnej organizacji jest sztuka zarządzania jej kapitałem ludzkim. Przygotowanie profesjonalnych kadr menedżerskich, dbanie o ich rozwój i dobór kompetencji do stanowiska to obszar zainteresowań Human Resources. Wymaga to znajomości najnowszych trendów społecznych, demograficznych oraz rynku pracy.  

 

Chcesz być liderem zmian? Posłuchaj, co o codzienności pracy w HR opowiada Izabela Mazurek-Turska, wykładowca na studiach podyplomowych HR menedżer.

Na kierunku „HR Menedżer” zdobędziesz nie tylko wiedzę teoretyczną, lecz przede wszystkim będziesz mieć okazję do praktycznego przećwiczenia nowych umiejętności, otrzymasz też od wykładowców gamę inspirujących doświadczeń i dowiesz się, jak oprzeć swoją karierę na najnowszych rozwiązaniach w zarządzaniu kapitałem ludzkim.  

sp_sesjalato_99

Jeśli jesteś zainteresowany studiami podyplomowymi i chcesz dowiedzieć się więcej zostaw do siebie kontakt!
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.
 

Zostaw kontakt

kontakt

Cel studiów

Odpowiednie przygotowanie do pełnienia funkcji HR Menedżera i HR Business Partnera – doradcy wspierającego menedżerów m.in. w procesach doboru pracowników, motywowania, wynagradzania czy szkolenia, z uwzględnieniem wskaźników efektywności i dbałości o budżet. 

Korzyści

 • Po zakończeniu studiów będziesz wiedzieć, w jaki sposób nowoczesne zarządzanie zasobami ludzkimi wpływa na sukces organizacji oraz jak to realizować w praktyce, w celu lepszego realizowania planów biznesowych.   
 • Nauczysz się projektować i skutecznie przeprowadzać procesy doboru pracowników, motywować i wynagradzać, prowadzić trudne rozmowy z pracownikami oraz dokonywać oceny ich potencjału.  
 • Na zajęciach „Ocena potencjału zawodowego” będziesz mieć możliwość wykonania badania predyspozycji osobowościowych narzędziem MindSonar® – kwestionariusz wartości i wzorców myślenia, otrzymasz indywidualny raport oraz omówienie wyników badania z konsultantem.  
 • Zajęcia z prawa pracy umożliwią Ci skonsultowanie indywidualnych problemów prawnych z jednym z najbardziej uznanych w Polsce praktykiem zajmującym się prawem pracy.  
 • W ramach zajęć z rekrutacji, onboardingu, motywacji, oceny, szkoleń – otrzymasz gotowe narzędzia do zastosowania w swojej organizacji.  
 • Kadrę dydaktyczną tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w biznesie – zajęcia prowadzone przez doświadczonych praktyków z udokumentowanym kierunkowym wykształceniem oraz z doświadczeniem akademickim i trenerskim gwarantują Ci, że zdobędziesz wiedzę i umiejętności przydatne w Twojej karierze zawodowej.  
 • Zajęcia na studiach prowadzone są w 80% w formie interaktywnej. 

Dla kogo?

Studia adresowane są do osób chcących zdobyć zawód managera personalnego lub poszerzyć wiedzę z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi; do szerokiego grona odbiorców: osób zajmujących stanowiska kierownicze, specjalistów, pracowników działów personalnych oraz absolwentów szkół wyższych, którzy chcą specjalizować się w tej dziedzinie. 

Opinie

Adrianna Filiks

Studia  HR Menedżer nauczą Cię strategicznego podejścia do projektowania i wdrażania nowoczesnych procesów HR, analizy sytuacji wyjściowej, pomiaru wskaźników efektywności i wreszcie przełożenia języka HR na język biznesu – liczby, proporcje, prognozy. Rola kluczowego gracza w businessie wymaga nie tylko szerokiej wiedzy teoretycznej, ale również nieustannego śledzenia trendów oraz budowania sieci kontaktów i wymiany informacji z praktykami z rynku. Zajęcia to spotkania z  praktykami, dowiesz się, jak poszczególne procesy były wdrażane w innych firmach oraz jak menedżerowie z wieloletnim doświadczeniem radzą sobie z wyzwaniami, jakie stawia nowoczesny HR. 

Program studiów został zaprojektowany tak, aby pomóc specjalistom HR w odpowiednim przygotowaniu się do pełnienia roli HR Menedżera i HR BP – doradcy wspierającego menedżerów m.in. w procesach doboru pracowników, motywowania, wynagradzania, oceniania czy szkolenia  z uwzględnieniem wskaźników efektywności i dbałości o budżet. 

Adrianna Filiks

Opiekun merytoryczny kierunków: HR Menedżer i ZZL dla menedżerów

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Program studiów

Program studiów podyplomowych dla kierunku HR Menedżer.

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 170
Liczba zjazdów: 10
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Marlena Adamska
Anna Hajdas.jpg
Katarzyna Wolszczak.png
Mariusz Grudzień
Adrianna Filiks

Opiekun merytoryczny kierunków: Akademia HR menedżera oraz Zarzadzanie Zasobami Ludzkimi dla menedżerów w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu i w Bydgoszczy.


Doświadczona konsultantka i trenerka, dyrektor personalny, coach, z ponad 18-letnią praktyką zawodową w zarządzaniu zasobami...

Izabela Mazurek-Turska

HR Business Partner w międzynarodowej firmie z branży IT, HR&Employer Branding Consultant. Posiada 12 lat doświadczenia w branży HR. Specjalizuje się w budowaniu oraz wdrażaniu strategii HR oraz employer brandingowych. Współpracuje z zespołami managerów oraz specjalistów HR, prowadzi...

Marlena Adamska

Specjalista w zakresie zarządzania ludźmi  w organizacji: trener i konsultant biznesu. Jest absolwentką Akademii Morskiej w Gdyni oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując na wysokich stanowiskach menedżerskich w obszarze polityki...

Marta Tomczyszyn

Akredytowany coach Międzynarodowej Federacji Coachingu ACC ICF. Z wykształcenia psycholog. Specjalizuje się w psychologii przywództwa. Talent konsultant, praktyk biznesu z ponad 20-letnią praktyką menedżerską w międzynarodowych korporacjach. Od ponad 7 lat dzieli się z kadrą...

Wojciech Ożga

Trener, informatyk, konsultant, analityk biznesowy, autor gier symulacyjnych oraz wykładowca. Posiada ponad 32-letnie - poparte szeregiem szkoleń - doświadczenie zawodowe (w różnych branżach i na różnych stanowiskach, m.in. w takich firmach, jak: PKO BP,  PKN ORLEN, Agora, UMK...

Anna Hajdas

Menedżer ds. HR, w obszarze personalnym od początku swojej kariery zawodowej, czyli od ponad 20 lat.  Zajmuje się działaniami z zakresu całego HR: procesami rekrutacji, adaptacji, programami rozwojowymi, budowaniem marki pracodawcy, kultury organizacyjnej, wynagrodzeń, a także codziennym...

Katarzyna Wolszczak

Konsultantka, trenerka, mentorka i coach ICF, Masterka Reiss Motivation Profile®, liderka klimatyczna oraz edukatorka zrównoważonego rozwoju i zero waste. Założycielka firmy doradczo-szkoleniowej 180change i Akademia Zero Waste. Jest praktykiem biznesu z ponad 20-letnim doświadczeniem w...

Mariusz Grudzień

Trener, coach, Master Trener NLP, certyfikowany konsultant MindSonar®, menedżer, praktyk biznesu, doradca indywidualnego rozwoju zawodowego. Od ponad 22 lat współpracuje z różnymi branżami w kontekście doskonalenia potencjału osobistego, procesów i organizacji. Zorientowany na...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji - studia podyplomowe, studia MBA

Budynek A, pokój nr 005
Młodzieżowa 31A 87-100 Toruń
87-100 Toruń

E-mail: studia SP anna.adamczyk@wsb.torun.pl; studia MBA kinga.kolodziej@wsb.torun.pl
Tel.: studia podyplomowe +48 538 688 806

Godziny otwarcia:
 • pn: 08:00 - 16:00
 • wt: 10:00 - 17:00
 • śr: 08:00 - 16:00
 • cz: 10:00 - 16:00
 • pt: 08:00 - 15:00
Pobierz stronę do PDF