Opis kierunku

Studia w formule hybrydowej.
 
Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki zajęciom realizowanym w formie hybrydowej. Część zajęć będzie odbywać się w formie tradycyjnej w salach wykładowych, a część w formie online na platformie MS Teams. W zajęciach uczestniczysz zgodnie z ustalonym harmonogramem zjazdów.

 

 

hybryda

Świadomi zarządzający zdają sobie dziś już sprawę z tego, że przewagę konkurencyjną uzyskuje się dzięki umiejętnościom i zaangażowaniu zespołu pracowników. Liczy się rozwój wiedzy i strategiczne kompetencje, a warunkiem sukcesu nowoczesnej organizacji jest sztuka zarządzania jej kapitałem ludzkim. Przygotowanie profesjonalnych kadr menedżerskich, dbanie o ich rozwój i dobór kompetencji do stanowiska to obszar zainteresowań Human Resources. Wymaga to znajomości najnowszych trendów społecznych, demograficznych oraz rynku pracy.  

sp_sesjalato_92

Na kierunku „HR Menedżer” zdobędziesz nie tylko wiedzę teoretyczną, lecz przede wszystkim będziesz mieć okazję do praktycznego przećwiczenia nowych umiejętności, otrzymasz też od wykładowców gamę inspirujących doświadczeń i dowiesz się, jak oprzeć swoją karierę na najnowszych rozwiązaniach w zarządzaniu kapitałem ludzkim.  

sp_sesjalato_99

Jeśli jesteś zainteresowany studiami podyplomowymi i chcesz dowiedzieć się więcej zostaw do siebie kontakt!
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.
 

Zostaw kontakt

kontakt

Cel studiów

Odpowiednie przygotowanie do pełnienia funkcji HR Menedżera i HR Business Partnera – doradcy wspierającego menedżerów m.in. w procesach doboru pracowników, motywowania, wynagradzania czy szkolenia, z uwzględnieniem wskaźników efektywności i dbałości o budżet. 

Korzyści

 • Po zakończeniu studiów będziesz wiedzieć, w jaki sposób nowoczesne zarządzanie zasobami ludzkimi wpływa na sukces organizacji oraz jak to realizować w praktyce, w celu lepszego realizowania planów biznesowych.   
 • Nauczysz się projektować i skutecznie przeprowadzać procesy doboru pracowników, motywować i wynagradzać, prowadzić trudne rozmowy z pracownikami oraz dokonywać oceny ich potencjału.  
 • Na zajęciach „Ocena potencjału zawodowego” będziesz mieć możliwość wykonania badania predyspozycji osobowościowych narzędziem MindSonar® – kwestionariusz wartości i wzorców myślenia, otrzymasz indywidualny raport oraz omówienie wyników badania z konsultantem.  
 • Zajęcia z prawa pracy umożliwią Ci skonsultowanie indywidualnych problemów prawnych z jednym z najbardziej uznanych w Polsce praktykiem zajmującym się prawem pracy.  
 • W ramach zajęć z rekrutacji, onboardingu, motywacji, oceny, szkoleń – otrzymasz gotowe narzędzia do zastosowania w swojej organizacji.  
 • Kadrę dydaktyczną tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w biznesie – zajęcia prowadzone przez doświadczonych praktyków z udokumentowanym kierunkowym wykształceniem oraz z doświadczeniem akademickim i trenerskim gwarantują Ci, że zdobędziesz wiedzę i umiejętności przydatne w Twojej karierze zawodowej.  
 • Zajęcia na studiach prowadzone są w 80% w formie interaktywnej. 

Dla kogo?

Studia adresowane są do osób chcących zdobyć zawód managera personalnego lub poszerzyć wiedzę z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi; do szerokiego grona odbiorców: osób zajmujących stanowiska kierownicze, specjalistów, pracowników działów personalnych oraz absolwentów szkół wyższych, którzy chcą specjalizować się w tej dziedzinie. 

Opinie

Adrianna Filiks

Studia  HR Menedżer nauczą Cię strategicznego podejścia do projektowania i wdrażania nowoczesnych procesów HR, analizy sytuacji wyjściowej, pomiaru wskaźników efektywności i wreszcie przełożenia języka HR na język biznesu – liczby, proporcje, prognozy. Rola kluczowego gracza w businessie wymaga nie tylko szerokiej wiedzy teoretycznej, ale również nieustannego śledzenia trendów oraz budowania sieci kontaktów i wymiany informacji z praktykami z rynku. Zajęcia to spotkania z  praktykami, dowiesz się, jak poszczególne procesy były wdrażane w innych firmach oraz jak menedżerowie z wieloletnim doświadczeniem radzą sobie z wyzwaniami, jakie stawia nowoczesny HR. 

Program studiów został zaprojektowany tak, aby pomóc specjalistom HR w odpowiednim przygotowaniu się do pełnienia roli HR Menedżera i HR BP – doradcy wspierającego menedżerów m.in. w procesach doboru pracowników, motywowania, wynagradzania, oceniania czy szkolenia  z uwzględnieniem wskaźników efektywności i dbałości o budżet. 

Adrianna Filiks

Opiekun merytoryczny kierunków: HR Menedżer i ZZL dla menedżerów

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Program studiów

Program studiów podyplomowych dla kierunku HR Menedżer.

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 170
Liczba zjazdów: 10
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Marlena Adamska
Anna Hajdas.jpg
Katarzyna Wolszczak.png
Mariusz Grudzień
Adrianna Filiks

Opiekun merytoryczny kierunków: Akademia HR menedżera oraz Zarzadzanie Zasobami Ludzkimi dla menedżerów w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu i w Bydgoszczy.


Doświadczona konsultantka i trenerka, dyrektor personalny, coach, z ponad 18-letnią praktyką zawodową w zarządzaniu zasobami...

Izabela Mazurek-Turska

HR Business Partner w międzynarodowej firmie z branży IT, HR&Employer Branding Consultant. Posiada 12 lat doświadczenia w branży HR. Specjalizuje się w budowaniu oraz wdrażaniu strategii HR oraz employer brandingowych. Współpracuje z zespołami managerów oraz specjalistów HR, prowadzi...

Marlena Adamska

Specjalista w zakresie zarządzania ludźmi  w organizacji: trener i konsultant biznesu. Jest absolwentką Akademii Morskiej w Gdyni oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując na wysokich stanowiskach menedżerskich w obszarze polityki...

Marta Tomczyszyn

Akredytowany coach Międzynarodowej Federacji Coachingu ACC ICF. Z wykształcenia psycholog. Specjalizuje się w psychologii przywództwa. Talent konsultant, praktyk biznesu z ponad 20-letnią praktyką menedżerską w międzynarodowych korporacjach. Od ponad 7 lat dzieli się z kadrą...

Wojciech Ożga

Trener, informatyk, konsultant, analityk biznesowy, autor gier symulacyjnych oraz wykładowca. Posiada ponad 32-letnie - poparte szeregiem szkoleń - doświadczenie zawodowe (w różnych branżach i na różnych stanowiskach, m.in. w takich firmach, jak: PKO BP,  PKN ORLEN, Agora, UMK...

Anna Hajdas

Menedżer ds. HR, w obszarze personalnym od początku swojej kariery zawodowej, czyli od ponad 20 lat.  Zajmuje się działaniami z zakresu całego HR: procesami rekrutacji, adaptacji, programami rozwojowymi, budowaniem marki pracodawcy, kultury organizacyjnej, wynagrodzeń, a także codziennym...

Katarzyna Wolszczak

Konsultantka, trenerka, mentorka i coach ICF, Masterka Reiss Motivation Profile®, liderka klimatyczna oraz edukatorka zrównoważonego rozwoju i zero waste. Założycielka firmy doradczo-szkoleniowej 180change i Akademia Zero Waste. Jest praktykiem biznesu z ponad 20-letnim doświadczeniem w...

Mariusz Grudzień

Trener, coach, Master Trener NLP, certyfikowany konsultant MindSonar®, menedżer, praktyk biznesu, doradca indywidualnego rozwoju zawodowego. Od ponad 22 lat współpracuje z różnymi branżami w kontekście doskonalenia potencjału osobistego, procesów i organizacji. Zorientowany na...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji - studia podyplomowe, studia MBA

Budynek A, pokój nr 005
Młodzieżowa 31A 87-100 Toruń
87-100 Toruń

E-mail: studia SP anna.adamczyk@wsb.torun.pl; studia MBA kinga.kolodziej@wsb.torun.pl
Tel.: studia podyplomowe +48 538 688 806

Godziny otwarcia:
 • pn: 08:00 - 16:00
 • wt: 10:00 - 17:00
 • śr: 08:00 - 16:00
 • cz: 10:00 - 16:00
 • pt: 08:00 - 15:00
 • so: 09:00 - 13:00
Pobierz stronę do PDF