Co zyskujesz, studiując logistykę w Uniwersytecie WSB Merito?

kierunki
 • Dostęp do unikatowych specjalności odpowiadających aktualnym wymaganiom rynku pracy. Wieloaspektowy program studiów obejmuje zagadnienia techniczne, ekonomiczne oraz logistyczne.
 • Praktyczne umiejętności, uczestnicząc w wizytach studyjnych, warsztatach i konferencjach. Dziki temu dowiesz się, jak wygląda na co dzień praca w największych przedsiębiorstwach logistycznych w regionie.
 • Umiejętność używania nowoczesnego sprzętu i oprogramowania zgodnego z najnowszymi standardami kształcenia logistyków. Poznasz specjalistyczne programy i giełdy transportowe jak Trans.eu, TimoCom, Transporeon, Goodloading, programy 4Trans i Any Logic.
Logistyka w biznesie
 • Możliwość zdobycia certyfikatów: ELSE poświadczające znajomość systemu klasy ERP i WMS, potwierdzających umiejętność posługiwania się aplikacją TransEDU (elektroniczną giełdą transportową TransEDU).
 • Możliwość ukończenia kursów i zdobycia certyfikatów z obszarów: spedycja, magazynowanie, transport drogowy, manager w branży TSL. Celem egzaminów TransEdu jest wsparcie studentów w wyróżnieniu się na rynku pracy. Egzamin kończy się wystawieniem certyfikatu, który pozwala przyszłemu pracodawcy zweryfikować, jaki poziom wiedzy w interesującym go obszarze posiada kandydat ubiegający się o pracę.

 Projekt realizowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

Regulamin udziału w projekcie Branże kluczowe.pdf

Klauzule informacyjne RODO_0.pdf

Deklaracja uczestnictwa w projekcie.pdf

online
Studia online

 

 • Wykłady realizujesz w formie asynchronicznej dostępne na platformie Moodle, dzieki której masz dostęp do niezbędnych materiałów. W pierwszym roku studiów wykłady będą realizowane online w formie synchroniczne. 
 • Ćwiczenia i seminaria realizujesz w formie synchronicznej (w czasie rzeczywistym) na Teams. 
 • Wybrane laboratoria oraz ćwiczenia odbywają się w murach uczelni (po jednym zjeździe w semestrach nieparzystych i dwa zjazdy w semestrach parzystych). 
 • Egzaminy kończące wykłady odbywać się będą online w formie asynchronicznej, a zaliczenia ćwiczeń w zależności od formy zajęć i sposobu weryfikacji efektów uczenia się, będą odbywać się w formie tradycyjnej lub synchronicznej. 
hybryda
Studia hybrydowe
 
 • Zajęcia ćwiczeniowe zrealizujesz na uczelni, a wykłady – online, na platformie MS Teams, w czasie których z wykładowcami i kolegami z grupy kontaktujesz się przez internet, w czasie rzeczywistym (synchronicznie). Dodatkowo skorzystasz z materiałów zamieszczanych na platformie Moodle, w dogodnym dla Ciebie czasie (asynchronicznie).
 • Lektoraty oraz seminaria dyplomowe, które odbywają się w wybrane piątki (w godzinach popołudniowych i wieczornych), również są realizowane w formule zdalnej (online).

 

Możesz wybrać studia licencjackie lub inżynierskie (także online).

ikonka
zawód pożądany na rynku pracy
ikonka
dodatkowe certyfikaty
ikonki
współpraca z uznanymi firmami

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się online na studia.

do 26 czerwca
czesne już od
383 zł
316 zł
miesięcznie

Zapisując się do 26 czerwca, zyskujesz: 

 • 800 zł dzięki zniżce w czesnym, która jest rozliczana na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego. 

 • Dodatkowo jesteś zwolniony(-na) z opłaty wpisowej w wysokości 85 zł. 

 

Czesne już od 383 zł 316 zł miesięcznie! Wpisowe 0 zł.   

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 316 zł/mies. 

Jeśli jesteś naszym absolwentem(-tką), zyskasz jeszcze więcej. Twoja zniżka w czesnym wyniesie 1200 zł i będzie również rozliczana na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego. 

 

Promocja dotyczy oferty dostępnej w rekrutacji letniej. 

studenci

Logistyką interesuje się od zawsze, ukończyłam technikum logistyczne, więc dalsze kształcenie w tej dziedzinie było dla mnie naturalnym wyborem. Jestem zadowolona ze studiów na Uniwersytecie WSB Merito, ponieważ mogę pogłębiać wiedzę, którą zdobyłam dotychczas oraz mam wykładowców, którzy dzielą się swoim doświadczeniem zawodowym. Najbardziej interesują mnie przedmioty zawodowe takie jak: infrastruktura logistyczna, towaroznawstwo a także analiza systemowa. Studiuję hybrydowo i bardzo cenię sobie taką formę nauki, plan zajęć jest tak ułożony, że mam czas na inne swoje aktywności. Od 7 lat udzielam się w harcerstwie. Jestem przyboczną w dwóch drużynach, działam w zespole zajmującym się promocją hufca. Robię grafiki na różne wydarzenia oraz zdjęcia. Po studiach chciałabym pracować w firmie transportowej lub jeździć ciężarówką i przy okazji zwiedzać różne kraje.

Małgorzata Storczyk

studentka Uniwersytetu WSB Merito Łódź

Czego nauczysz się w trakcie studiów?

logistyka
Zarządzać projektem logistycznym i flotą transportową.
logistyka
Wykorzystywania nowoczesnych narzędzi informatycznych stosowanych w logistyce przedsiębiorstw.
Określania celów logistycznych, rozpoznawania i rozwiązywania problemów o charakterze logistycznym.
logistyka
Zarządzania procesami i systemami logistycznymi, magazynem oraz organizacją dostaw.
logistyka

Zobacz specjalności na tym kierunku

Specjalności:
AI w logistyce
Niestacjonarne Stacjonarne Online Hybrydowe
od 345 zł 454 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 345 zł
International business
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe
od 345 zł 454 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 345 zł
Logistyka i zarządzanie jakością
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe
od 345 zł 454 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 345 zł
Logistyka służb mundurowych
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe
od 345 zł 454 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 345 zł
Logistyka zaopatrzenia i dystrybucji
Niestacjonarne Stacjonarne Online Hybrydowe
od 345 zł 454 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 345 zł
Transport, spedycja, magazynowanie
Niestacjonarne Stacjonarne Online Hybrydowe
od 345 zł 454 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 345 zł

Program studiów

Program studiów obejmuje przedmioty kierunkowe, realizowane przez wszystkich studentów oraz przedmioty specjalnościowe indywidualnie dobrane do poszczególnych specjalności, które możesz wybrać. 

Zobacz program studiów

Wykładowcy

Gajewski
katarzyna staniszewska
andrzej marjański
dr Radosław Gajewski

Doktor w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie nauk o zarządzaniu i jakości. Menedżer kierunku Logistyka. Jego zainteresowania naukowe i badawcze oraz działalność biznesowa związane są z zarządzaniem przedsiębiorstwami z sektora MŚP. Pasjonat logistyki, transportu i nowych...

Katarzyna Staniszewska

Absolwentka Politechniki Łódzkiej. Obecnie pracuje nad ukończeniem rozprawy doktorskiej z zakresu, małych i średnich firm rodzinnych w Polsce. W 2018 roku ukończyła studia podyplomowe z Pedagogiki. Nauczyciel akademicki z wieloletnim stażem. Autorka i współautorka kilkunastu...

dr Andrzej Marjański

Doktor nauk o zarządzaniu. Jego zainteresowania naukowe i badawcze oraz działalność ekspercka związane są z przedsiębiorczością rodzinną, zarządzaniem małymi i średnimi przedsiębiorstwami, strategiami rozwoju przedsiębiorstw oraz bezpieczeństwem i zarządzaniem...

Poznaj innych wykładowców

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online
Pobierz stronę do PDF