Konferencje, eventy i spotkania biznesowe w Uniwersytecie WSB Merito

Profesjonalne wyposażenie oraz doskonała lokalizacja naszych sal umożliwiają nie tylko wykorzystywanie ich na potrzeby zajęć dydaktycznych, ale pozwalają też na zorganizowanie w nich różnego rodzaju szkoleń, konferencji czy eventów biznesowych.

 

BUDYNEK W BYDGOSZCZY, ul. Fordońska 74
Nowoczesny budynek o wysokim standardzie z infrastrukturą dostosowaną do potrzeb osób z niepełnosprawnością, położony nad Brdą, w sąsiedztwie atrakcyjnej bazy hotelowej. Dogodna lokalizacja zarówno dla zmotoryzowanych (obiekt posiada własny, obszerny parking), jak i dla osób nieposiadających własnych środków transportu. Oferuje wynajem pomieszczeń do celów szkoleniowych, konferencyjnych, jak również spotkań biznesowych.

Sale konferencyjne

Konferencja to zawsze ważne wydarzenie, bez względu na to, w jakim celu i przez kogo jest organizowana. Musi więc odbywać się w specjalnie do tego celu przeznaczonym miejscu, w dodatku w otoczeniu sprzyjającym i komfortowym.

Sale szkoleniowe

Popularność szkoleń, nie tylko w biznesie, powoduje, że prawie w każdym mieście można znaleźć takie miejsca do wynajęcia. Ich wyszukiwanie z naszą pomocą jest dużo łatwiejsze i pozwala na zaspokojenie wszelkich oczekiwań. W zakres naszej oferty wchodzą tylko najatrakcyjniejsze sale szkoleniowe do wynajęcia, zlokalizowane w różnych miastach. 

Przygotowanie konferencji i szkolenia

Każda konferencja i szkolenie to spore przedsięwzięcie, a organizatorzy takich wydarzeń chcą, by przebiegły one perfekcyjnie. Nasze usługi obejmują także profesjonalne i bardzo wszechstronne przygotowanie konferencji. Ofertę tę kierujemy do organizatorów wszystkich wydarzeń tego typu, bez podziału na branże czy wielkość przedsięwzięcia. 

 

Z naszą pomocą przygotowanie konferencji jest dużo łatwiejsze. Bierzemy na siebie wyszukanie sali konferencyjnej i jej rezerwację, możemy też zadbać o jej specjalistyczne wyposażenie. W grę wchodzi też szereg usług dodatkowych, takich jak serwis kawowy, catering czy przygotowanie materiałów szkoleniowych. Pozwala to naszym klientom cieszyć się z perfekcyjnie przygotowanych i udanych konferencji oraz innych spotkań.

Kontakt

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.salerezerwacje.pl, a także pod numerem telefonu: +48 61 639 75 00 lub +48 735 936 634.

 

www.salerezerwacje.pl – to portal stworzony z myślą o Państwa komforcie. Serwis oferuje szeroki wybór sal szkoleniowych i konferencyjnych, możliwość samodzielnej rezerwacji sal on-line oraz profesjonalną pomoc Biura Obsługi Klienta. Dzięki temu stanowi wygodne i funkcjonalne narzędzie pracy przy organizacji wszelkiego rodzaju szkoleń, konferencji, sympozjów czy spotkań biznesowych.