Co zyskujesz, wybierając kierunek marketing i sprzedaż na Uniwersytecie WSB Merito?

lic_sesjalato_6
 • Jako absolwent doskonale odnajdziesz się w pracy na stanowiskach związanych z marketingiem, komunikacją rynkową lub sprzedażą.
 • Rozwiniesz umiejętności niezbędne w pracy każdego marketera. Działania marketingowe i proces budowania sprzedaży nie będą miały przed tobą tajemnic.
lic_sesjalato_7
 • Weźmiesz udział w zajęciach o charakterze warsztatowym, a zdobytą wiedzę bez problemu zastosujesz w praktyce.
 • Program studiów przygotowaliśmy we współpracy z przedstawicielami biznesu. Dostosowaliśmy go do aktualnych wymagań rynku pracy. Twoje zajęcia poprowadzą wykładowcy z bogatym doświadczeniem w branży marketingu i sprzedaży.
Studia hybrydowe
 
 • Zajęcia ćwiczeniowe zrealizujesz na uczelni, a wykłady – online, na platformie MS Teams, w czasie których z wykładowcami i kolegami z grupy kontaktujesz się przez internet, w czasie rzeczywistym (synchronicznie). Dodatkowo skorzystasz z materiałów zamieszczanych na platformie Moodle, w dogodnym dla Ciebie czasie (asynchronicznie).
zdalna6

 

 • Lektoraty oraz seminaria dyplomowe, które odbywają się w wybrane piątki (w godzinach popołudniowych i wieczornych), również są realizowane w formule zdalnej (online).

 

Czego nauczysz się w trakcie studiów?

lic_sesjalato_11
Dowiesz się, jak analizować dane i opracowywać strategie marketingowe dla przedsiębiorstw i organizacji, również tych o zasięgu globalnym. Nauczysz się tworzyć i wdrażać skuteczne plany marketingowe.
lic_sesjalato_12
Poznasz zasady projektowania badań marketingowych oraz zbudujesz dla nich instrumenty pomiarowe. Poznasz i wykorzystasz narzędzia komunikacji wspierające efektywność współpracy z klientami.
Poznasz zastosowanie różnych technik sprzedaży i negocjacji w określonych sytuacjach biznesowych – począwszy od nawiązania kontaktu, poprzez ustalanie warunków współpracy, aż do zamknięcia sprzedaży.
lic_sesjalato_13
Zrozumiesz proces podejmowanej przez konsumenta decyzji o zakupie. Dowiesz się, jak nawiązywać i utrzymywać relacje z klientami i partnerami rynkowymi, również z wykorzystaniem nowych technologii. Zastosujesz zasady analizy rynkowej. Z łatwością rozpoznasz i zbudujesz przewagę konkurencyjną.
lic_sesjalato_14
lic_sesjalato_8
Zdobędziesz wiedzę i umiejętności menedżerskie, między innymi z zakresu prawnych i organizacyjnych aspektów przedsiębiorczości, zarządzania projektami czy finansów i rachunkowości.
sp_sesjalato_109
Poznasz formy i metody zarządzania produktem na różnych etapach jego rozwoju, narzędzia wykorzystywane w zarządzaniu nim oraz kluczowe problemy decyzyjne. Dowiesz się, jak wykorzystywać mass media i nowoczesne technologie w reklamie i badaniach rynku.

Zobacz specjalności na tym kierunku

Specjalności:
E-marketing
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe Od marca
od 374 zł 408 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 341 zł
Innowacje w procesach sprzedaży
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe Rekrutacja zakończona
od 341 zł
Strategie i techniki sprzedaży
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe Od marca
od 374 zł 408 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 341 zł
Zarządzanie marką
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe Od marca
od 374 zł 408 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 341 zł

Program studiów

Program studiów obejmuje przedmioty kształcenia ogólnego, podstawowe i kierunkowe, realizowane przez wszystkich studentów oraz przedmioty specjalnościowe – indywidualnie dobrane do poszczególnych specjalności, spośród których wybierasz tę, która najbardziej odpowiada twoim planom zawodowym.

Zobacz program studiów
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Informacji i Rekrutacji studia I stopnia, jednolite studia magisterskie, studia II stopnia

Budynek A, pokój nr A001
ul. Fordońska 74
85-719 Bydgoszcz

E-mail: rekrutacja@bydgoszcz.merito.pl
Tel.: kom.: +48 539 149 819 | +48 734 474 981 | stac.: 52 58 29 101 | 52 58 29 131
Infolinia: 52 521 90 08

Godziny otwarcia:
 • pn: 08:00 - 16:00
 • wt: 10:00 - 17:00
 • śr: 08:00 - 16:00
 • cz: 10:00 - 16:00
 • pt: 08:00 - 15:00
Pobierz stronę do PDF