Nie musisz odkładać na później decyzji o studiowaniu, zapisz się już dziś.  

Do 28 września czesne już od 366 zł 433 zł miesięcznie (najniższa cena z ostatnich 30 dni: 366 zł).

 

Zapisując się do 28 września, zyskujesz:

  • 800 zł dzięki zniżce w czesnym na studiach I stopnia (zniżka rozliczana jest na pierwszym roku studiów), oraz 400 zł zniżki na studiach II stopnia i II stopnia z podyplomowymi (zniżka rozliczana przez cały okres studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną ratę czesnego),
  • jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej. Twoja zniżka w czesnym wyniesie 900 zł (ta kwota na studiach I stopnia rozliczana jest na pierwszym roku studiów, a na studiach II stopnia i II stopnia z podyplomowymi przez cały tok studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną ratę czesnego).

SPECJALNA PROMOCJA: zapisując się na kierunek zarządzanie na studiach I stopnia otrzymasz dodatkową zniżkę 350 zł, więc Twoje czesne obniży się łącznie o 1150 zł!

 

Dodatkowo jesteś zwolniony(-a) z opłaty wpisowej.

 

ZAPISZ SIĘ ONLINE

 

 

Wybierz kierunek i specjalność dla siebie:

 

Nie masz jeszcze świadectwa maturalnego? Chcesz pójść na studia II stopnia, ale czekasz na obronę? Nic się nie stało!

Zapisz się online jeszcze przed egzaminem maturalnym czy obroną i skorzystaj ze zniżki na studia. Dokumenty dostarczysz w późniejszym terminie.

 

Jak zapisać się online na studia?

Chcąc ułatwić Ci zapisanie się na studia i wypełnienie dokumentów, uprościliśmy proces rekrutacji. Możesz zapisać się z dowolnego miejsca, wystarczy Ci dobre połączenie z internetem. Skorzystaj z aktualnej promocji i załóż Konto Kandydata.

 

Zapisz się wygodnie, szybko, online!

ZAPISZ SIĘ ONLINE

 

Dowiedz się więcej:

studia I stopnia I studia II stopnia I studia II stopnia z podyplomowymi I studia podyplomowe

Czytaj więcej