Osiągnięcia

Uznanie zewnętrznych instytucji jest dla nas bardzo ważne, ponieważ jest dowodem na to, że znamy się na tym, co robimy. Mamy się czym pochwalić, bo nasza działalność edukacyjna i ponad 20-letnie doświadczenie są doceniane w rankingach oraz nagradzane przez organizacje biznesowe i społeczne.

Druga uczelnia w regionie wg rankingu Perspektyw
Nasza Uczelnia awansuje w najnowszym rankingu Perspektyw 2021. Tym samym zajmujemy drugie miejsce wśród uczelni niepublicznych w regionie!
Medal
Medal Europejski dla WSB Toruń
Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu wśród laureatów Medalu Europejskiego przyznawanego przez Business Centre Club i Urząd Komitetu Integracji Europejskiej.
online
Technologia 7b
Dyplom
Certyfikat ISO
Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu, jako pierwsza uczelnia wyższa w regionie, opracowała i wdrożyła System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001. W audycie brano pod uwagę min. standardy nauczania, pomiar efektów kształcenia i standardy e-serwisów i e-kursów, zasady funkcjonowania Rady programowej, rekrutację kadry akademickiej, rozwój naukowy czy praktyki studenckie.
Uścisk dłoni
WSB Toruń Firmą Dobrze Widzianą
WSB Toruń otrzymała nominację w konkursie "Firma dobrze widziana" na najlepszy wizerunek w kontekście społecznej odpowiedzialności biznesu w województwie kujawsko-pomorskim. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest na drodze konkursowej przez Business Centre Club.
Najczęściej wybierana uczelnia niepubliczna w regionie
Według zestawienia Ministerstwa Edukacji i Nauki jesteśmy najczęściej wybieraną Uczelnią niepubliczną w regionie, przez kandydatów na studia niestacjonarne w 2021/2022
Puchar
IV uczelnia w Polsce w rankingu kształcenia na kierunku turystyka
WSB w Toruniu zajęło IV miejsce w "Rankingu Szkół Wyższych" organizowanym przez redakcję "Wiadomości Turystycznych". Ranking dotyczył najlepszych uczelni w Polsce kształcących przyszłe kadry turystyczne w 2019 roku. W kategorii "Profil praktyczny" WSB w Toruniu zajęła IV miejsce.