dr Rafał Parvi

Doktor ekonomii, asystent na Wydziale Rachunkowości w Polskim Banku Inwestycyjnym SA w Opolu, starszy asystent na wydziale kredytów i podmiotów gospodarczych w Polskim Banku Inwestycyjnym SA w Opolu, menedżer ds. Finansów i Zarządzania w Axxel Sp. z o.o. w Opolu, biegły Sądu Okręgowego w Opolu oraz Sądu Okręgowego we Wrocławiu w zakresie: ekonomii, finansów, bankowości i rachunkowości. Jako ekspert w dziedzinie finansów posiada rozległą wiedzę na temat finansowania przedsiębiorstw, zarządzanie finansami w przedsiębiorstwach oraz ich racjonalnego wykorzystania w celu zapewnienia i poprawy  płynności finansowej przedsiębiorstw. Obszary zainteresowań naukowych: finanse, zarządzanie finansami, finanse przedsiębiorstw, zarządzanie przedsiębiorstwem, analiza finansowa, analiza ekonomiczna, ekonomia eksperymentalna, zarządzanie finansami publicznymi, matematyka finansowa, polityka finansowa, rynki finansowe.

Laura Paruszkiewicz

Magister inżynier kierunku Mechanika i Budowa Maszyn spec. Inżynieria lotnicza na Politechnice Wrocławskiej. Posiada wykształcenie z zakresu funkcjonowania nowoczesnego przemysłu lotniczego. Była członkini studenckiego koła naukowego Akademicki Klub Lotniczy. Posiada uprawnienia wykonywania lotów dronami poza zasięgiem widoczności wzrokowej (BVLOS) do 25kg. Kierownik Dział Dotacji w Centrum Systemów Bezzałogowych SNH Drones. Jako ekspert w dziedzinie pozyskiwania dotacji zajmuje się wsparciem i doradztwem w doborze odpowiednich rozwiązań finansowych oraz współpracą z partnerami projektowymi w dziedzinie bezzałogowych statków powietrznych.
 

Szymon Faleński

Ukończył studia licencjackie na kierunku Animacja i grafika interaktywna na uczelni Collegium Da Vinci w Poznaniu. Obecnie realizuje projekty oraz prowadzi szkolenia w obszarze bezzałogowych statków powietrznych związanych z wykorzystaniem drona do usług marketingowych w oparciu o fotografię i filmowanie. Wykorzystuje bogate doświadczenie z dziedziny fotografii oraz filmowania do ukazywania wielofunkcyjności wykorzystania BSP w przedsiębiorstwach. Pasjonat nowoczesnych technologii, fotograf z zamiłowania, specjalizujący się w fotografii portretowej. Pilot oraz instruktor pilotów dronów w kategorii VLOS oraz BVLOS.
 

Patryk Kostuniak

Absolwent kierunku geograficznego na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, 
Posiada doświadczenie w obszarze przetwarzania i archiwizacji danych przestrzennych, specjalizował się w tworzeniu dokumentacji zawierającej dane o uwarunkowaniach przestrzennych. Jako członek zespołu tworzył i koordynował bazę danych obiektów topograficznych dla miasta Bydgoszcz oraz Sosnowca. Pracował przy wprowadzaniu (cyfryzacji) decyzji o warunkach zabudowy w systemie ERGO. Pilot oraz instruktor pilotów dronów w kategorii VLOS oraz BVLOS.
 

Michał Junik

Właściciel firmy świadczącej usługi BSP w ośrodka szkolenia pilotów dronów SNH Drones. Ukończył studia na kierunku mechanika i budowa maszyn spec. Inżyniera lotnicza na Politechnice Wrocławskiej. Były Prezes Akademickiego Klubu Lotniczego Politechniki Wrocławskiej. Jako Lider grupy JetStream reprezentował Polskę na zawodach dla inżynierów SAE Aero Design 2018 w Stanach Zjednoczonych, gdzie drużyna zajęła miejsca na podium oraz koordynował projekt UAV Challenge Medical Express 2018, który polegał na zbudowaniu samolotu pionowego startu i lądowania, który wykonywał automatyczny lot z próbką krwi. Projekt zajął VI miejsce na zawodach dla inżynierów w Australii. Obecnie zajmuje się wdrażaniem oraz rozwojem technologii w przedsiębiorstwie. Pilot oraz instruktor pilotów dronów w zakresie wielowirnikowców oraz samolotów VLOS oraz BVLOS.