Innowacje, trendy, kompetencje przyszłości


Jak zaprojektować nową rzeczywistość?

W jakim stopniu możemy zaprojektować rzeczywistość i jakich kompetencji do tego potrzebujemy? Jak technologia wpłynie na różne dziedziny życia i biznesu? Czy sztuczna inteligencja będzie podejmowała za nas większość decyzji? Jak wykorzystamy odnawialną energię?

Gdzie w tym wszystkim jest miejsce na zrównoważony rozwój? Przyszłość zawsze oznacza zmiany, ale w jakim stopniu jesteśmy na nie gotowi?

Weź udział w konferencji online i spójrz na trendy przyszłości z wielu perspektyw.

Agenda
Kiedy?


8 września 2021 rokuO której?


godzina 18:00


 
18:00 - 18:05 Kamil Zieliński
Powitanie uczestników konferencji
18:05 - 18:25 Wojciech Ławniczak
„Wszyscy jesteśmy projektantami”
18:35 - 18:45 Kamil Zieliński i Wojciech Ławniczak
Odpowiedzi na pytania uczestników
18:45 - 19:05 Kinga Moska
„Jak rozwijać biznes w dobie zmian technologicznych, społecznych, pracy zdalnej, transformacji cyfrowej i nowej normalności
19:05 - 19:15 Kamil Zieliński i Kinga Moska
Odpowiedzi na pytania uczestników
19:15 - 19:35 Rafał Kołodziej
„Prototypowanie 2040, czyli 4 nowe światy i wizja jutra”
19:35 - 19:45 Kamil Zieliński i Rafał Kołodziej
Odpowiedzi na pytania uczestników
19:45 - 20:05 Jowita Michalska
„Metatrendy technologiczne, które będą kształtować świat”
20:05 - 20:15 Kamil Zieliński i Jowita Michalska
Odpowiedzi na pytania uczestników
20:15 - 20:20 Kamil Zieliński
Zakończenie, pożegnanie uczestników konferencji

 

Prelegenci
Wojciech Ławniczak

Doświadczony moderator procesów innowacyjnych, jeden z pionierów service design w Polsce. Współzałożyciel Very Human Services – agencji zajmującej się badaniami i projektowaniem. Działa w obszarze strategii, innowacji i designu. Współpracuje z firmami i organizacjami w modelu doradczym oraz venture design.

Wojciech Ławniczak
Kinga Moska

Service Delivery Executive w firmie zajmującej się wdrażaniem i utrzymywaniem systemów IT. Zarządza ponad 25-osobowym zespołem konsultantów i programistów SAP. Opiekuje się klientami w ponad 10 krajach. Wcześniej konsultant SAP w obszarze Business Intelligence, analityki. Wykładowca w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, a także Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Prowadzi zajęcia z zakresu SAP, Business Intelligence, a także zarządzania. Jest opiekunem merytorycznym studiów podyplomowych w WSB na kierunku: Business Intelligence & Data Management. Absolwentka studiów Executive Master of Business Administration – Project Management w WSB we Wrocławiu. Wielokrotnie nagrodzona przez SAP za wsparcie i rozwój społeczności w Polsce.

Kinga Moska
Rafał Kołodziej

CEO Greenhat Innovation i współzałożyciel FutureS Thinking Group, strateg biznesu i usług publicznych, projektant usług i innowacji. Jego głównym celem jest redukcja złożoności i przekształcenie możliwości w konkretne rozwiązania dzięki zastosowaniu metodologii projektowania usług, obsługi klienta i Futures Thinking.

Rafał Kołodziej
Jowita Michalska

Jej życiową misją jest uzbrojenie Polaków w niezbędne kompetencje cyfrowe. Powołała do życia Digital University, organizację, która współpracując z czołowymi globalnymi uczelniami, takimi jak MIT, Harvard Business School, University of Vienna, Stanford University czy NYU Stern, zajmuje się edukacją liderów w obszarze nowych technologii. Jowita organizuje i prowadzi programy edukacyjne dla kadry zarządzającej, szkolenia i konferencje. Jest też polskim ambasadorem Singularity University, edukacyjnego think-tanku z Doliny Krzemowej, który kształci i inspiruje liderów do wykorzystywania technologii. Od lat obserwuje trendy technologiczne i społeczne, opowiada o tym, jak zmieni się nasz świat i biznes w ciągu najbliższych 10-20 lat.

Jowita Michalska

Prowadzący
Kamil Zieliński

Na co dzień uczy wykorzystania psychologii w życiu i biznesie. Psycholog, trener i przedsiębiorca. Wykładowca w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie i menedżer kierunku psychologia w biznesie. Vice-prezes Fundacji Future Hero. Uważa, że wszędzie tam, gdzie pojawia się człowiek, pojawia się także psychologia.

Kamil Zieliński

Patronat medialny
Rzeczpospolita Logo

Innowacje, trendy, kompetencje przyszłości
Jak zaprojektować nową rzeczywistość?