Opis kierunku

Studia w formule online

 

Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki zajęciom realizowanym na platformie MS Teams. Z wykładowcami i uczestnikami studiów kontaktujesz się przez internet, w czasie rzeczywistym (synchronicznie, min. 90%  godzin w stosunku do wszystkich godzin przewidzianych w programie studiów). W zajęciach uczestniczysz w weekendy, zgodnie z ustalonym harmonogramem zjazdów.

studia online

Kierunek, który Cię interesuje, jest efektem współpracy Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW oraz Uniwersytetów WSB Merito z Chorzowa, Poznania, Szczecina, Torunia, Bydgoszczy, Opola, Łodzi, Wrocławia i Uczelni WSB Merito z Warszawy. Dzięki temu na zajęciach online spotkasz się z uczestnikami i wykładowcami z innych miast.

merito_dsw

Zmieniające się dynamicznie otoczenie organizacyjne firm i instytucji wymaga od osób zajmujących się zarządzaniem coraz bardziej praktycznej wiedzy i umiejętności rozwiązywania problemów z różnych dziedzin. Przybywa konkurencji, zmiany następują jedna po drugiej i nie stanowią już kamieni milowych w rozwoju organizacji, tylko skomplikowaną codzienność firm i organizacji. Oparty na kilkudziesięciu latach praktycznych doświadczeń zarządczych, program studiów został opracowany przez zespół menedżerów i menedżerek, aby w jak najbardziej praktyczny sposób przygotować adeptów zarządzania do roli efektywnego menedżera / menedżerki, który osiąga cele biznesowe, rozwijając jednocześnie zespoły i firmy. Program został opracowany tak, by w ok. 30% czasu dostarczyć podstaw teoretycznych do omawianych modułów i w ok. 70% czasu utrwalać pozyskaną wiedzę w praktycznych ćwiczeniach i warsztatach. 

SP 3 osoby rozmawiają

Celem studiów jest dostarczenie holistycznej wiedzy, która w praktyczny sposób przyczyni się do wzrostu efektywności procesów zarządzania. Studia Manager Development Program. Program Rozwoju Menedżerskiego mają na celu zapewnienie wiedzy z zakresu profesjonalnego zarządzania zespołami i firmami, metod doskonalenia operacyjnego w codziennej pracy przedsiębiorstw oraz rozwinięcie umiejętności doboru i zastosowania narzędzi Lean Management / Agile do rozwiązywania konkretnych problemów i poznania zasad budowania kultury ciągłego doskonalenia w organizacji.  

Zarządzanie musisz przede wszystkim rozumieć.

Studia uczą holistycznego, nastawionego na praktykę myślenia zarządczego. Nie wymagamy zapamiętywania definicji, lecz rozumienia z jakiej wiedzy warto skorzystać w określonych przypadkach. 

 

Będziesz uczył/uczyła się na błędach, ale nie własnych.

Zapraszając do współpracy praktyków zarządzania otrzymasz weryfikację konkretnych rozwiązań  
w realnych warunkach biznesowych. Oprócz warsztatów i wykładów będziesz uczestniczył / uczestniczyła w dyskusjach, negocjacjach, warsztatach i prezentacjach. 

 

Poznasz swoje mocne i słabsze strony.

Podczas studiów będziesz miał / miała szansę na identyfikację Twoich mocnych i słabych stron. Duża samoświadomość może podnosić efektywność Twoich zespołów.  

Co zyskujesz?

Dodatkowy certyfikat potwierdzający Twoje kompetencje w zakresie zarządzania - certyfikat AgilePM Foundation (koszt 1000 zł - *cena może ulec zmianie).


Ponadto: 

 • Zdobędziesz aktualną wiedzę i umiejętności wykorzystania praktycznych rozwiązań i technik zarządczych wypracowane przez praktyków w Polsce i Europie.
 • Nauczysz się szerokiego spojrzenia na procesy, projekty realizowane w firmie oraz identyfikować elementy mające wpływ na efektywność funkcjonowania zespołów, działów i całych organizacji.
 • Nauczysz się szybkiego uzyskiwania wyników działów w sposób pozytywnie wpływający na finansowe wyniki firmy i zapewnienie trwałości tych wyników w czasie.
 • Wymienisz doświadczenia z innymi uczestnikami studiów, aby skorzystać ze sprawdzonych dobrych praktyk oraz wykorzystać możliwość uczenia się na błędach innych.
 • Nabędziesz praktycznych umiejętności zarządczych, stosując aktualne i sprawdzone metody, techniki i narzędzia. 

Dla kogo?

Studia skierowane są do osób zarządzających na wszystkich szczeblach organizacyjnych: 

 • Początkujących menedżerów / menedżerek, którzy chcą zdobyć uporządkowaną wiedzę i umiejętności oparte na doświadczeniach praktyków.

 • Dla menedżerów / menedżerek z doświadczeniem w zarządzaniu chcącym uzupełnić wiedzę o aktualne trendy zarządcze, uporządkować niektóre metodyki i narzędzia zarządzania oraz nabyć nowe umiejętności dopasowane do aktualnych wymagań biznesowych.

 • Dla wszystkich osób, bez rozróżnienia na branże, działy, stanowiska, aspirujących do bycia liderami, chcących zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku pracy oraz pasjonatów zarządzania. 

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się online na studia.

do 3 stycznia
czesne już od
600 zł
520 zł
miesięcznie

Zapisując się do 9 stycznia zyskujesz 1200 zł:

 • 800 zł zniżki w czesnym, która rozliczana jest przez cały okres studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego,
 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

Czesne już od 520 zł miesięcznie! Wpisowe 0 zł.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 600 zł / miesiąc

 

Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskujesz jeszcze więcej! Twoja zniżka wyniesie 1400 zł:

 • 1000 zł zniżki w czesnym, która rozliczana jest również przez cały okres studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego,
 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

Promocja dotyczy oferty dostępnej w rekrutacji zimowej. 

 

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku Managerial Development Program. Program Rozwoju Menedżerów.

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 180
Liczba zjazdów: 10
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

dr_Artur_Smolik
Katarzyna Sobańska Helman
Ewa Kirsz
Miłosz_Wonorski
dr Artur Smolik

Strateg, praktyk biznesu, dyrektor zarządzający, mentor, autor publikacji z obszaru efektywności w biznesie. Doktor ekonomii pasjonujący się zarządzaniem, przywództwem, etyką menedżerską, prakseologią i triathlonem.  Wspiera firmy, zespoły i top management w podnoszeniu wyników...

dr Katarzyna Sobańska-Helman

Wysokiej klasy manager i strateg biznesowy. Doktor ekonomii. Certyfikowany interim manager, shadow manager i mentor.
Ponad 20 letnie doświadczenie biznesowe zdobyła w zarządzaniu dużymi spółkami z kapitałem zagranicznym, zarządzaniu strategicznym, rozwijaniu i restrukturyzacji biznesu,...

Ewa Kirsz

Wykładowczyni i menedżerka z wieloletnią praktyką w obszarze HR. Z wykształcenia socjolożka, z zamiłowania architektka krajobrazu i chirurg drzew. Studia ukończyła na Wydziale Filozofii i Nauk Społecznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Wykształcenie w kierunku związanym...

Miłosz Wonorski

Certyfikowany Lean Master Black Belt oraz International Kaizen Coach. Od ponad 12 lat współpracuje z różnymi firmami z obszarów zarówno produkcyjnych jak i usługowych. Od 2017 roku pracuje jako konsultant, pomagając klientom w projektowaniu oraz realizacji transformacji strategicznych...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji - studia II stopnia, podyplomowe i MBA

Uwaga! Dnia 04.12 (poniedziałek) Biuro Rekrutacji czynne bedzie od godziny 11.00.

budynek A parter pokój 004
Aleja Grunwaldzka 238A
80-266 Gdańsk

E-mail: Studia podyplomowe: rekrutacjasp@gdansk.merito.pl / Studia II stopnia: rekrut@gdansk.merito.pl
Tel.: 58 522 75 19

Godziny otwarcia:
 • pn-wt: 09:00 - 16:00
 • śr: 11:00 - 16:00
 • cz-pt: 09:00 - 16:00
Pobierz stronę do PDF