Uniwersytet WSB Merito Chorzów, rozpoczął współpracę z oddziałami TEB Edukacja z województwa śląskiego. Efektem wspólnych działań jest oferta praktycznych studiów podyplomowych realizowanych w oddziałach TEB Edukacja w Katowicach, Gliwicach, Częstochowie i Rybniku.

 

 

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się:

Magdalena Klimek
tel.: 513-585-914

e-mail: studiapodyplomowe@teb-edukacja.pl

TEB Edukacja sp. z o.o. prowadzi oddziały w 45 miastach w Polsce i oferuje kształcenie w szkołach policealnych, medycznych, w technikach, w liceach ogólnokształcących dla dorosłych, a także w formie kursów, szkoleń, kwalifikacyjnych kursów zawodowych, a od niedawna – we współpracy z Uczelniami WSB Merito– studia podyplomowe.  


Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych pedagogów, trenerów i praktyków. Kadrę dydaktyczną doświadczeni pedagodzy, jak również praktycy m.in. z instytucji finansowych, urzędów, banków, salonów SPA, gabinetów kosmetycznych, stomatologicznych, szpitali, aptek, firm informatycznych i innych firm prywatnych w całej Polsce.

 

 

TEB Edukacja

Zajęcia prowadzone są w nowoczesnych i  profesjonalnych pracowniach wyposażonych w specjalistyczny sprzęt. Inwestujemy w nowoczesną aparaturę, co stanowi atut, szczególnie na kierunkach kosmetycznych, stomatologicznych i farmaceutycznych. Sale dydaktyczne wyposażone są w odtwarzacze DVD i Blu-ray, kamery cyfrowe, rzutniki, projektory multimedialne, tablice interaktywne i inne urządzenia techniczne po to, aby proces przyswajania wiedzy przebiegał sprawniej i przyjemniej. 

TEB Edukacja - sala
Laptop

Więcej informacji na temat realizowanych kierunków oraz rekrutacji znajdziesz tutaj:

Kierunki realizowane we współpracy z TEB Edukacja:

Fizjoterapia w geriatrii

Czas trwania: 9 miesięcy nauki, 10 zjazdów, 160 godz. zajęć

 

Dzięki studiom na tym kierunku nauczysz się samodzielnej pracy z pacjentem geriatrycznym oraz zdobędziesz podstawową wiedzę i umiejętności z zakresu: terapii manualnej, kardiologii, psychologii, psychoterapii, pulmonologii, komunikacji społecznej, neurologii, ortopedii, gimnastyki, pielęgnacji, aktywności fizycznej.

 

Kosmetologia w medycynie estetycznej

Czas trwania: 9 miesięcy nauki, 10 zjazdów, 175 godz. zajęć

 

Absolwent tego kierunku pozna wiedzę i umiejętności z zakresu nowoczesnych zabiegów kosmetycznych i fizykoterapeutycznych w pielęgnacji twarzy i ciała. Nauczysz się, jak właściwie dobrać, zaplanować i świadomie przeprowadzić zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnych technik medycyny estetycznej oraz nowoczesnych urządzeń kosmetologicznych.

Pigmentacja medyczna – techniki wykonywania i aspekty psychologiczne

Czas trwania: 9 miesięcy nauki, 10 zjazdów, 160 godz. zajęć

 

Po ukończeniu tego kierunku, będziesz wiedzieć, jak wykonywać zabiegi mikropigmentacji stosowane w celu korekty lub zniwelowania niedoskonałości urody, asymetrii lub kamuflażu defektów powstałych w wyniku wypadku lub choroby. Zajęcia praktyczne przygotują Cię do samodzielnego wykonywania zabiegów, wykorzystania profesjonalnego sprzętu i pracy z klientem. Nauczysz się także metod prawidłowej oceny stanu skóry zmienionej chorobowo, przywrócenia skórze kondycji i elastyczności oraz tuszowania defektów skóry.

 

Techniki osteopatii

Czas trwania: 9 miesięcy nauki, 10 zjazdów, 160 godz. zajęć

 

Znajomość technik osteopatii wspomaga proces znalezienia i odpowiedniego traktowania źródeł bólu i nie skupiania się wyłącznie na objawach. Po ukończeniu uzyskasz niezbędną wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu indywidualnej pracy z pacjentem oraz poznasz techniki z zakresu: terapii wisceralnej, suchego igłowania, HVLA , tkanek głębokich, diagnostyki obrazowej, anatomii palpacyjnej.

 

Psychologia i terapia uzależnień

Czas trwania: 9 miesięcy nauki, 10 zjazdów, 180 godz. zajęć

 

W trakcie studiów uczestnicy tego kierunku kompleksowo zapoznają się z pracą profilaktyczną w obszarze terapii uzależnień. Program studiów skonstruowany jest z nastawieniem na zdobycie przez Ciebie praktycznych umiejętności oraz uzyskanie niezbędnej wiedzy w zakresie szeroko pojętej problematyki uzależnień. Wykłady i ćwiczenia opracowane są w taki sposób, aby nauczyć Cię samodzielnego konstruowania profesjonalnych programów profilaktycznych, opartych o zasoby osobiste osób uzależnionych. Umiejętności nabyte w toku realizacji studiów pozwolą Ci na samodzielne podejmowanie czynności terapeutycznych i profilaktycznych.

Tresura i behawiorystyka zwierząt

Czas trwania: 9 miesięcy nauki, 10 zjazdów, 166 godz. zajęć

 

Jako absolwent tego kierunku nabędziesz umiejętności uzyskania informacji o zwierzęciu, doboru odpowiednich do przypadku narzędzi i metod szkolenia. Będziesz też uczestniczyć w zajęciach praktycznych m.in. z zakresu dostosowania postawy i zachowania behawiorysty do zmiennych okoliczności pracy z psami i ich przewodnikami.

Palec

Jeśli już wiesz co chcesz studiować: