Nie musisz odkładać na później decyzji o studiowaniu, zapisz się już dziś.  

Do 28 września czesne już od 375 zł 308 zł miesięcznie (najniższa cena z ostatnich 30 dni: 308 zł) 

 

Zapisując się do 28 września, zyskujesz:  

  • 800 zł dzięki zniżce w czesnym, która na studiach I stopnia rozliczana jest na pierwszym roku studiów, a na studiach II stopnia i II stopnia z podyplomowymi przez cały okres studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną ratę czesnego,
  • jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej. Twoja zniżka w czesnym wyniesie  900 zł (ta kwota na studiach I stopnia rozliczana jest na pierwszym roku studiów, a na studiach II stopnia i II stopnia z podyplomowymi przez cały tok studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną ratę czesnego).

Dodatkowo jesteś zwolniony(-a) z opłaty wpisowej.

 

  

Wybierz kierunek i specjalność dla siebie: 


Nie masz jeszcze świadectwa maturalnego? Chcesz pójść na studia II stopnia, ale czekasz na obronę? Nic się nie stało! 

Zapisz się online jeszcze przed egzaminem maturalnym czy obroną i skorzystaj ze zniżki na studia. Dokumenty dostarczysz w późniejszym terminie.   

  

Jak zapisać się online na studia? 

Chcąc ułatwić Ci zapisanie się na studia i wypełnienie dokumentów, uprościliśmy proces rekrutacji. Możesz zapisać się z dowolnego miejsca, wystarczy Ci dobre połączenie z internetem. Skorzystaj z aktualnej promocji i załóż Konto Kandydata.   

  

Zapisz się wygodnie, szybko, online!  

 

Dowiedz się więcej: 

studia I stopnia I studia jednolite magisterskiestudia II stopnia I studia II stopnia z podyplomowymi I studia podyplomowe 

Czytaj więcej